טיפים

ניקוי חלונות

רק המכורים לניקיון מבינים כמה ניקוי חלונות זה חשוב. נכון, לא מדובר אולי על המטלה האינטואיטיבית ביותר, לפני שטיפת כלים או ריצפה, אבל האמינו לנו כי מדובר על פעולה שכדאי לכם מאוד להתמיד בה. הסיבה העיקרית לכך היא שחלונות נקיים בסופו של דבר יוצרים את הרושם, אולי יותר מכל דבר אחר, כי מדובר על בית נקי ונעים. חלונות נקיים מכניסים אור חדש מהחלונות מה שפשוט משפיע על האווירה בחדר מהקצה אל הקצה. אבל איך עושים את זה נכון? איך לא משאירים סימנים ? אנחנו כאן עם כל הטיפים וכל העצות. אלו של הסבתא מפעם וגם כמה משלנו.

קודם כל, יש פער בין אבק ובין כתמים

ניקוי של כל משטח הוא ניקוי שצריך להתייחס אליו בכמה שלבים. למה? משום שהרבה פעמים, ודאי על המשטחים חלקים, יש כל מיני סוגים של לכלוך שנדבק. יש פער בין שאריות של צבע ואפילו אוכל, שהילדים משאירים על החלונות ובין אבק. ההמלצה היא תמיד קודם כל להעביר סמרטוט יבש על החלון, רק כדי להוריד את שכבת האבק הראשונה. אחרי זה לעבוד על הכתמים ובסוף, להבריק את החלון. הניסיון לעשות הכל מהר ובאיזה ניסיון לזרז את התהליך, בדרך כלל לא יעבוד.

למה עיתון הוא מכשיר הקסם?

אנחנו יודעים, גם לכם אמרו לנקות עם עיתון ומי שנתן לכם את ההמלצה הזו כמובן צודק. הסיבה היא שהעיתון לא מפריש חומרים כמו שעושה כל מטלית אחרת. אנחנו יודעים שזה נשמע מוזר ואנחנו נסביר. מטלית לחה היא הרבה פעמים מוצר בו משתמשים בחלקים שונים בבית. הרטיבות של הבד ביחד עם המגע של האבק מייצר לכלוך וכתמים. לעומת זאת, נייר, הוא לא רק מכשיר עם יכולות ספיגה גבוהות אלא שזה לא משאיר אחריו עקבות. חשבתם הרי פעם למה משתמשים דווקא בנייר אפייה? המידע הזה יכול להיות קריטי עבור רבים שמחפשים את הפיתרון המושלם לניקוי חלונות.

לא לוותר ולבצע באופן קבוע

כאמור, ניקוי חלונות זו בדרך כלל מטלה שלא נעשית על בסיס קבוע בבתים רבים בישראל. אבל האמת היא שרק טיפול קבוע יהפוך את המטלה פשוטה ממה שנדמה. ההמלצה שלנו היא פשוט לקבוע מועד קבוע לביצוע המטלה כדי שתהיו בטוחים בכל מאת האחוזים שזו אכן מתרחשת לשביעות רצונכם המלאה.

אנחנו כאן עם עוד שורה של פטנטים וטריקים שימושיים. לנקות את המטבח זה כיף.

מאמרים רלוונטיים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
דילוג לתוכן